Bursa psikiyatri

bursa psikiyatri terapi emdr

Bursa psikiyatri

Bursa psikiyatri, Emdr FSM bulvarındaki yeni ofisimizde danışanlarımıza en iyi psikiyatri, terapi, depresyon tedavisi ve panik atak tedavi, desteğini vermekten mutluluk duyuyoruz. Yılların verdiği deneyimle danışanlarımıza en iyi desteği sunmaktayız. Bunun yanında yurt içi ve yurt dışı eğitim seminerlerinin verdiğinin bilgi birikimi ile Hizmetinizdeyiz.

Yaşamın içinde hangi yaşta olduğumuzun bir önemi olmadan karşılaşması mümkün olan sorunlara çözüm ve sürekli destek bulabilecekleri, etik prensipler, bilimsel ve mesleki ilkelerinin öncelikli önem taşıdığı, klinik psikoloji ve psikiyatri alanında yüksek değerlendirme ve tedavi standartlarında Bursa Psikiyatri olarak danışanlarımızın haklı güvenini kazandık.

Psikiyatri Bursa’da sosyal sorumluluk hizmetlerinde adını duyurmuştur. Önde gelen medya kuruluşlarında toplumdaki her bireyin yaşamı içerisinde karşılaştığı ya da karşılaşabileceği olası sorunlara doğru çözümler bulabilmesine katkı sağlayarak toplum bilincinin oluşmasında Bursa’da katkı veren önemli etkenlerden birisi olmuştur.

Bilinçli Toplum

Sağlıklı ve bilinçli bir toplumun oluşabilmesi ihtiyacı olan bireylere verilecek terapi desteği ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Özellikle çocuk ve ergen yaş grubu ve aileleri için terapi ve psikiyatri desteğinin önemi çoktur. Günümüzde depresyon ve panik atak hastalarının sayısı özellikle gençler arasında gün geçtikçe artmaktadır.

Terapi veya psikiyatri desteğine ihtiyacı olan Bursa’daki hastalarımızda gözlemlediğim genellikle, hastalar, ruhsal ve fiziksel belirtiler nedeniyle sorunlarının asıl kaynağını anlamadıkları için Dahiliye, Kardiyoloji ve diğer alanlarında çalışan hekimlerimize başvurarak, doktor doktor gezerek, şikayetlerine cevap aramaktadır. Yapılan incelemeler ve tahliller sonucunda ise müjdeyi alırlar: “Hiçbir şeyiniz yok, tahlilleriniz tertemiz çıktı! “ bu cevabı duyan kişiler genellikle anksiyete bozukluğunu olduğunu ve Bursa’da bir psikiyatri doktoruna gitmek aklına gelmeden çaresizlik duygusu arttığı için kendilerini daha kötü hissetmektedirler.

Bursa’da ve diğer illerdeki uzmanlarımız hastalara bir antidepresan yazar veya bir Nöroloji Uzmanına gönderir. Nörolojinin ilgi alanı damar ve beynin kendi dokusu gibi hastalıklarıdır. Psikolojik Hastalıklar Nörolojinin konusu değildir. Bursa Psikiyatri olarak arkadaşlarımızdan bu tür hastaları bir psikiyatri uzmanına yönlendirmeleridir. Aksi halde Psikoterapi ile kolaylıkla çözülecek olan anksiyete tırmanmaya başlar. Sıkıntı kendi içinde büyür. korkularla birlikte depresyon ve fobi’ler oluşabilir. Tedavi süreci uzar.