Danışan Yorumları – Emdr Tedavisi Olanlar

Emdr Tedavisi Olanlar

Emdr Tedavisi Olanlar

Danışan Yorumları

Terapi deneyimlerinizi bu sayfadan paylaşarak terapi konusunda çekinceleri olan kişilere fikir vermiş olacaksınız. Deneyimlerinizi bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

4 Yorum Yapıldı
 1. Muammer
  Muammer says:

  Oğlumuzu kaybettikten sonra yaşadığımız ağır depresyonu Halide Hanım olmasaydı eşim ve ben bu kadar kolay atlatamazdık herhalde. Her şey için çok teşekkürler…

  Cevapla
 2. Fatma
  Fatma says:

  EMDR Terapisini Dr Halide ablam vasıtasıyla tanıdım.Psikolojik problemleri olan travma geçirmiş olan hastalarıma öneriyorum. Herzaman yanımızda olduğun desteğini esirgemediğin için teşekkürler ablacım.

  Cevapla
 3. emirler
  emirler says:

  Genelde gördüğüm psikiyatristler ilaç tedavisini ağırlıklı olarak kullanıyorlar. Halide hanım ilaç tedavisi gerekli olmadıkça kullanmıyor. Uyguladığı kişisel terapi yöntemleri (bende emdr uyguladı) ile gerçekten hızlı yol alıyor. Terapi sonrası çok tıkandığım(boğulduğum) noktalarda başarılı bir şekilde açılmamı gene terapi içerisinde sağlayıp, uygun ilaçlı tedavi ile yaşamımı kaliteli sürdürmem için gerekli tedaviyi bana sundu. Halide hanımın Psikiyatrist olarak danışanlarına karşı dinamik ve daha güncel tedaviler uygulaması açıkçası benim çok hoşuma gitti. Daha önce kullanmış olduğum bağımlılık yapan, vücudu ve beyni uyuşturan ilaçlardan kullanmıyor olmak çok güzel.

  Cevapla

Yorum ve Tecrübelerinizi Yazın

Tecrübelerinizi veya sorularını bizimle paylaşın?
Yorumlarınız Onaylandıktan Sonra Yayına Girecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir